Feb 8, 2024 |
Final
|
---|---|
Finals
|
|
Red
Ret
(Erzur) Fırat Çelik
1-1-0
Blue
WIN
|
910 |
Feb 7, 2024 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
(Igdir) Muhammet BektaŞ
0-1-0
Blue
Wo
|
|
7 Oct, 2023 |
Final
|
Finals
|
|
Red
(KAZ) Sioband Omarov
3-1-0
Blue
WIN
|
2730 |
6 Oct, 2023 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
WIN
Blue
(EST) Ruslan Mitjajev
3-1-0
|
3027 |
Mar 15, 2023 |
Final
|
Finals
|
|
Red
Blue
WIN
(Ankara) Enes Asil
5-0-0
|
2829 |
Müsabaka 1579 - Semi-Final
UST GENC Male ÜSTGENÇ -71kg |
|
Semi Finals
|
|
Red
(Igdir) Muhammet BektaŞ
3-1-0
Blue
Wp
(Ankara) Enes Asil
5-0-0
|
2829 |
Jun 16, 2022 |
Final
|
Finals
|
|
Red
(Kayser) Diyar Acun
4-1-0
Blue
WIN
(ANTAL) Şakir Bakirov
6-0-0
|
2730 |
Jun 15, 2022 |
Final
|
Müsabaka 567 - Semi-Final
TMF GENÇ 14-17 Male 67 |
|
Semi Finals
|
|
Red
(Tekir) Ekrem Yardımcı
3-1-0
Blue
WIN
(ANTAL) Şakir Bakirov
5-0-0
|
2829 |
Competition | Team | Division | Place | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DOĞU ANADOLU BÖLGE ŞAMPİYONASI 2024 | Igdir | UST GENC Male ÜSTGENÇ -75kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2023 IFMA Youth World Championship & U23 World Cup | TUR | J 16-17 Male Youth -71kg | 5th | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2023 ÇOCUKLAR, GENÇLER VE U23 MUAYTHAİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | Igdir | UST GENC Male ÜSTGENÇ -71kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TMF 2022 GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | Igdir | TMF GENÇ 14-17 Male 67 | 5th | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Feb 6, 2024
Feb 9, 2024 |
DOĞU ANADOLU BÖLGE ŞAMPİYONASI 2024 - UST GENC Male ÜSTGENÇ -75kg
KAZIM KARABEKİR SPOR SALONU, IĞDIR, 76, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Oct 1, 2023
Oct 7, 2023 |
2023 IFMA Youth World Championship & U23 World Cup - J 16-17 Male Youth -71kg
Kiriş, Sahil Cd. No:50, Kemer, 07, 07820, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jan 30, 2023
Mar 15, 2023 |
2023 ÇOCUKLAR, GENÇLER VE U23 MUAYTHAİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - UST GENC Male ÜSTGENÇ -71kg
Kemer Belediyesi Göynük Atatürk Kapalı Spor Salonu, Göynük, 07, 07994, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jun 10, 2022
Jun 16, 2022 |
TMF 2022 GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - TMF GENÇ 14-17 Male 67
Bahri Tanrıkulu Kapalı Spor salonu, Kemer, 07, 07980, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||