Mar 7, 2024 |
Final
|
---|---|
Finals
|
|
Red
Ccl
(Mersin) Elifsu Temur
1-1-0
Blue
WIN
(ADANA) Hanım Düşürge
3-0-0
|
910 |
Mar 6, 2024 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
Ccl
Blue
WIN
(ADANA) Hanım Düşürge
2-0-0
|
910 |
13 Dec, 2023 |
Final
|
Finals
|
|
Red
Rscs
(TUR) Beyza Alp
0-1-0
Blue
WIN
(TUR) Nisa Özçoban
2-0-0
|
00 |
10 Dec, 2023 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
(TUR) Yaren Açıkgoz
0-1-0
Blue
WIN
(TUR) Nisa Özçoban
1-0-0
|
2829 |
Feb 3, 2023 |
Final
|
Finals
|
|
Red
(Izmir) Nehir Ates
2-1-0
Blue
WIN
(Afyonk) Elmas Başoğlu
4-0-0
|
2730 |
Feb 2, 2023 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
WIN
(Afyonk) Elmas Başoğlu
3-0-0
Blue
|
2928 |
27 Nov, 2022 |
Final
|
Finals
|
|
Red
WIN
(KAZ) Kamila Tabulova
2-0-0
Blue
(CZE) Karolína Mašterová
2-1-0
|
3027 |
26 Nov, 2022 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
(TUR) Nisa Özçoban
0-1-0
Blue
WIN
(CZE) Karolína Mašterová
2-0-0
|
2730 |
Aug 31, 2022 |
Final
|
Finals
|
|
Red
(SAMS) Cemre A.
3-1-0
Blue
Wp
(SAMS) Zeynep Ç.
4-0-0
|
2730 |
Aug 29, 2022 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
WIN
(SAMS) Zeynep Ç.
3-0-0
Blue
(ANTAL) Evİn A.
2-1-0
|
3027 |
Competition | Team | Division | Place | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akdeniz Bölge Şampiyonası | ANTAL | ALT GENC Female ALTGENÇ -51kg | 5th | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Antalya International Open Cup 2023 | TUR | J 14-15 Female Youth -51kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2023 ÇOCUKLAR, GENÇLER VE U23 MUAYTHAİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | ANTAL | YILDIZ Female YILDIZ -48kg | 5th | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
IFMA ANTALYA OPEN 2022 | TUR | J 12-13 Female Youth -48kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TMF 2022 ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | ANTAL | YILDIZ Female YILDIZ -48kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mar 4, 2024
Mar 7, 2024 |
Akdeniz Bölge Şampiyonası - ALT GENC Female ALTGENÇ -51kg
ASIM SAVAŞ SPOR SALONU, ADANA, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dec 7, 2023
Dec 14, 2023 |
Antalya International Open Cup 2023 - J 14-15 Female Youth -51kg
Akdeniz Bulvarı 192 Gürsu Konyaaltı, Antalya, 07, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jan 30, 2023
Mar 15, 2023 |
2023 ÇOCUKLAR, GENÇLER VE U23 MUAYTHAİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YILDIZ Female YILDIZ -48kg
Kemer Belediyesi Göynük Atatürk Kapalı Spor Salonu, Göynük, 07, 07994, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nov 21, 2022
Nov 27, 2022 |
IFMA ANTALYA OPEN 2022 - J 12-13 Female Youth -48kg
Meltem, Muratpaşa, 07, 07030, TR +902422370780 |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Aug 26, 2022
Aug 31, 2022 |
TMF 2022 ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - YILDIZ Female YILDIZ -48kg
Kütahya, 43, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||