Apr 21, 2024 |
Final
|
---|---|
Finals
|
|
Red
(Istnbl) Enes Toygar
2-1-0
Blue
WIN
(Gazian) Enes Bilben
4-0-0
|
1820 |
Apr 20, 2024 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
Disq
(Mersin) Ömer Faruk Kaya
1-1-0
Blue
WIN
(Gazian) Enes Bilben
3-0-0
|
1820 |
Feb 10, 2024 |
Final
|
Finals
|
|
Red
(Sakar) Aptullah AygÜn
0-1-0
Blue
WIN
(Istnbl) Enes Toygar
1-0-0
|
2829 |
Mar 19, 2023 |
Final
|
Finals
|
|
Red
Blue
Wo
(Canak) Enis Yunusoglu
4-0-0
|
00 |
Mar 18, 2023 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
Wo
(Canak) Enis Yunusoglu
3-0-0
Blue
(ADANA) Nejat Derin
2-1-0
|
00 |
28 Sep, 2022 |
Final
|
Finals
|
|
Red
(UKR) Artur Struchenkov
1-1-0
Blue
WIN
(MDA) Artiom Livadari
3-0-0
|
2730 |
27 Sep, 2022 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
WIN
(MDA) Artiom Livadari
2-0-0
Blue
|
3027 |
Mar 31, 2022 |
Final
|
Finals
|
|
Red
Ret
(ADANA) Nejat Derin
3-1-0
Blue
WIN
(Canak) Enis Yunusoglu
5-0-0
|
00 |
Mar 30, 2022 |
Final
|
Semi Finals
|
|
Red
WIN
(Canak) Enis Yunusoglu
4-0-0
Blue
(ANTAL) Etem Karatarla
3-1-0
|
910 |
Competition | Team | Division | Place | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bekir Özer Türkiye, Gencler, U23 ve Elite | Istnbl | ELIT Male ELIT -86kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Marmara Bölge Şampiyonası 2024 | Istnbl | ELİT Male ELİT -86kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TMF 2023 BÜYÜKLER ELİT TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | Istnbl | BUYUK (ELİT) Male -81kg | 9th | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Samsun 2022 FISU World University Cup Combat Sports | TUR | University Male University -81kg | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2022 BÜYÜKLER ELİT TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | Istnbl | BUYUK (ELİT) Male -81kg | 9th | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Apr 16, 2024
Apr 21, 2024 |
Bekir Özer Türkiye, Gencler, U23 ve Elite - ELIT Male ELIT -86kg
Kemer Belediyesi Göynük Atatürk Kapalı Spor Salonu, Göynük, 07, 07994, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Feb 8, 2024
Feb 11, 2024 |
Marmara Bölge Şampiyonası 2024 - ELİT Male ELİT -86kg
kapalı spor salonu, Beylikdüzü, 34, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mar 14, 2023
Mar 19, 2023 |
TMF 2023 BÜYÜKLER ELİT TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - BUYUK (ELİT) Male -81kg
KEÇİÖREN, ANKARA, 06, 06220, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sep 21, 2022
Sep 29, 2022 |
Samsun 2022 FISU World University Cup Combat Sports - University Male University -81kg
Cedit, Atatürk Bl. No:75, İlkadım/Samsun, 55, 55100, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mar 25, 2022
Mar 31, 2022 |
2022 BÜYÜKLER ELİT TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - BUYUK (ELİT) Male -81kg
Bahri Tanrıkulu Kapalı Spor salonu, Kemer, 07, 07980, TR |
View | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||